III edycja Konkursu Zakochanej Piosenki w Brzegu już 17 kwietnia!

III edycja Konkursu Zakochanej Piosenki Osób niepełnosprawnych już 17 kwietnia w Brzegu"

17 kwietnia br. w Brzeskim Centrum Kultury odbędzie się III edycja Wojewódzkiego Konkursu Zakochanej Piosenki Osób Niepełnosprawnych pt. Mam Prawo Kochać organizowanego przez Zespół Szkół Specjalnych w Brzegu. 

Konkurs cieszy się niesłabnącym powodzeniem. Pierwsza edycja zgromadziła 75 wykonawców z całego województwa opolskiego, natomiast w edycji ubiegłorocznej wzięła udział niemalże setka osób. Głównym celem imprezy jest zintegrowanie uczniów szkół specjalnych i uczestników warsztatów terapii zajęciowej oraz umożliwienie im zaprezentowania swoich muzycznych zamiłowań przed szerszą publicznością. Występy wzbogacane są nierzadko pokazami tanecznymi oraz instrumentalnymi, co podkreśla wyjątkową atmosferę panującą podczas Konkursu. Najważniejszą zaletą plebiscytu jest fakt, że nie ma w nim przegranych. Każdy uczestnik w zamian za okazywane zaangażowanie w przygotowania jak i sam występ zostaje nagrodzony upominkiem. Organizatorzy zapewniają, że żaden uczestników nie wyjedzie z pustymi rękami.

III edycja Konkursu Zakochanej Piosenki Osób Niepełnosprawnych już 17 kwietnia w Brzegu!

Tegoroczna edycja, podobnie jak dwie poprzednie jest wydarzeniem otwartym i odbędzie się w dniu 17 kwietnia br. (piątek) w Brzeskim Centrum Kultury w godzinach od 9:00 do 15:00. Patronat nad Konkursem sprawuje Danuta Jazłowiecka. 

zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności