Odetchnij głęboko w Aglomeracji Opolskiej (konkurs filmowy)

Stowarzyszenie Aglomeracja Opolska zaprasza młodzież do udziału w konkursie pn.: "Odetchnij Głęboko w Aglomeracji Opolskiej". Posłanka Danuta Jazłowiecka objęła inicjatywę patronatem honorowym.

Stowarzyszenie Aglomeracja Opolska zaprasza młodzież do udziału w konkursie pn.: "Odetchnij Głęboko w Aglomeracji Opolskiej". Posłanka Danuta Jazłowiecka objęła inicjatywę patronatem honorowym.

Głównym celem konkursu jest promocja aktywnego, ekologicznego trybu życia w Aglomeracji Opolskiej oraz wykorzystania alternatywnych form transportu w życiu codziennym (np. kolej, autobusy, wypożyczalnie rowerów), ze szczególnym uwzględnieniem poruszania się na rowerze.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z obszaru Aglomeracji Opolskiej, których zadaniem jest nakręcenie w zespołach maksymalnie 2-osobowych 180-sekundowego spotu wideo. Tematyka zgłaszanego filmu musi dotyczyć takich zagadnień takich jak:

  • promowanie aktywnego, ekologicznego trybu życia,
  • zachęcanie do wykorzystywania alternatywnych form transportu w życiu codziennym,
  • rozwijanie zainteresowań młodzieży tematyką zdrowego stylu życia oraz kształtowanie u nich prozdrowotnych postaw i zachowań,
  • propagowanie zdrowego stylu życia w szkole, w domu i środowisku pozaszkolnym,
  • promowanie eko-inwestycji współfinansowanych z funduszy unijnych,
  • promocja turystyki rowerowej na obszarze Aglomeracji Opolskiej.

Gotowe wideo wraz z kartą zgłoszeniową i niezbędnymi oświadczeniami należy przekazać do biura Stowarzyszenia Aglomeracja Opolska w nieprzekraczalnym terminie do 15 maja 2016 r.

Nagrodami w konkursie są: wyjazd dla dwóch osób do Parlamentu Europejskiego (I miejsce), kursy filmowe i nagrody rzeczowe (miejsca 2 i 3).

Więcej informacji TUTAJ.
Pełny regulamin konkursu TUTAJ.

Nagrodami w konkursie są: wyjazd dla dwóch osób do Parlamentu Europejskiego (I miejsce), kursy filmowe i nagrody rzeczowe (miejsca 2 i 3).

zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności