Jakub Krzywiecki, czerwiec 2016

Jakub Krzywiecki, czerwiec 2016

XXI wiek to czas szybkich zmian i przeobrażeń, stabilności i upadku gospodarek, poszukiwania nowych rynków, nowoczesnej edukacji i agresywnej konkurencji. Dzisiaj młodzi ludzie mają, trzeba przyznać, mnóstwo możliwości. Mogą się rozwijać, poszerzać wiedzę, podróżować, odkrywać. Moją szansą stał się staż w opolskim biurze Danuty Jazłowieckiej.

Początek to oczywiście wielkie przejęcie. Biuro Europosłanki z definicji zajmuje się sprawami ważnymi, wymagającymi uwagi i pogłębionej refleksji. Zanim pierwszy raz pojawiłem się w biurze, w mojej głowie kłębiło się mnóstwo pytań. Czy dam sobie radę? Jakie zadania na mnie czekają? 

Muszę przyznać, że byłem pozytywnie zaskoczony. Moim pierwszym i podstawowym zadaniem było przygotowywanie przeglądu prasy dla Pani Poseł. Powoli i spokojnie zostałem wdrożony w cykl pracy biura, jednocześnie dostając coraz bardziej odpowiedzialne zadania. Z czasem zajmowałem się kontaktami z najważniejszymi osobami w opolskim regionie. Sam byłem zaskoczony, dla jak ważnych ludzi przygotowuje informacje. Co więcej, dostałem swoje własne, indywidualne projekty do realizacji. Dla mnie było bardzo ważne, że w opracowaniu tych zadań dostałem wolną rękę. Mogłem przygotowywać projekty w swoim rytmie pracy, czułem się swobodnie, a to pozwoliło mi się maksymalnie skupić i komfortowo pracować.

Bardzo dziękuje Pani Danucie Jazłowieckiej za możliwość pracy w jej biurze. Była to jedna z najciekawszych przygód w moim życiu. Dziękuję również Pani Mai, Kasi i Martynie za ich pomoc, cierpliwość i ciepłe przyjęcie. Mam nadzieję, że mogłem pomóc, i że będziemy mieli okazję jeszcze kiedyś razem pracować.

zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2019 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności