Program "Pokaż Język Jazłowieckiej" - warsztaty językowe

Letnie warsztaty językowe 2016

Każdego sierpnia, od 2011 roku aż do dziś, Danuta Jazłowiecka zaprasza wszystkich mieszkańców województwa opolskiego i dolnośląskiego do udziału w darmowych wakacyjnych warsztatach językowych.

Od 2016 roku proponowane są dwie formy lekcji. Pierwsza z nich to stacjonarne zajęcia z języka angielskiego, które odbywają się będą w Opolu. Drugą formą lekcji są warsztaty w nowoczesnej postaci on-line, która umożliwia naukę bez ograniczeń czasowych i konieczności osobistego zjawiania się na zajęciach. Tu kursanci mogą wybrać język angielski i/lub francuski. Wszyscy, którzy zdecydują się na tę formę zajęć, na skrzynki e-mailowe będą otrzymywali specjalnie przygotowane lekcje. 

Zainteresowanie warsztatami jest bardzo duże – wyjaśnia Danuta Jazłowiecka. O sukcesie poprzednich edycji warsztatów niech świadczy liczba ponad 1 100 osób, które dotychczas skorzystały z okazji do bezpłatnej nauki języków obcych. To cieszy i pokazuje, jak inicjatywy takie jak ta, są w regionie potrzebne. W tym roku przecieramy szlaki z ofertą w postaci warsztatów j. angielskiego wideo on-line, która aktualnie jest szalenie modna i okazuje się być bardzo skuteczna – dodaje Europosłanka.

Warsztaty adresowane są do wszystkich mieszkańców województwa opolskiego i województwa dolnośląskiego, bez ograniczeń wiekowych - zarówno do osób, które rozpoczynają swoją przygodę z językiem, jak i tych nieco bardziej zaawansowanych. W trakcie spotkań zawodowi lektorzy kładą nacisk na praktyczne wykorzystanie języka poprzez m.in. symulacje rozmów w sklepie, hotelu oraz w podróży. Uczestnicy warsztatów stacjonarnych, którzy zadbają o odpowiednią frekwencję oraz uczący się on-line, którzy regularnie odsyłać będą odpowiedzi na zadania po każdej z lekcji, otrzymają dyplom udziału w warsztatach językowych.

Zapisy ruszają każdego roku w pierwszych dniach lipca.
Więcej informacji na ten temat można uzyskać pod numerem telefonu:
77 453 10 38.

Chętni do odkrywania arkanów języka włoskiego na poziomie podstawowym moga korzystać przez cały rok z darmowych materiałów do nauki, które można pobrać z linków zamieszczonych poniżej:

PDFIT_00_PODSTAWA.pdf
PDFIT_01_PODSTAWA.pdf
PDFIT_02_PODSTAWA.pdf
PDFIT_03_PODSTAWA.pdf

PDFIT_04_PODSTAWA.pdf
PDFIT_05_PODSTAWA.pdf
PDFIT_06_PODSTAWA.pdf
PDFIT_07_PODSTAWA.pdf
PDFIT_08_PODSTAWA.pdf
PDFIT_09_PODSTAWA.pdf
PDFIT_10_PODSTAWA.pdf
PDFIT_11_PODSTAWA.pdf

Letnie warsztaty językowe są najważniejszą częścią flagowego programu Danuty Jazłowieckiej, realizowanego od początku pełnienia przez nią mandatu europosłanki, zatytułowanego "Pokaż Język Jazłowieckiej". Jego celem jest popularyzacja nauki języków obcych wśród mieszkańców Opolszczyzny i Dolnego Śląska. W ramach programu organizowane są również językowe konkursy dla gimnazjalistów, uczniów szkół średnich oraz studentów i absolwentów. Nagrodami w konkursach są staże w Parlamencie Europejskim. 

Serdecznie zapraszamy do udziału! :)

zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności