„Pokaż Język: I know I can” – szósta edycja konkursu dla utalentowanych wokalnie i językowo

"Pokaż Język: I know I can" zaśpiewaj i wygraj!

Trzy nowe utwory, nowe miejsce wielkiego finału – zasady od lat takie same. Dobierzcie się w minimalnie dwu, a maksymalnie czteroosobowy zespół, napiszcie własny tekst zwrotek do jednej z zaproponowanych przez nas piosenek, zaśpiewajcie i wygrajcie atrakcyjne nagrody!

Ruszyła szósta edycja konkursu pn. „Pokaż Język: I know I can”, którego organizatorką jest Posłanka do Parlamentu Europejskiego Danuta Jazłowiecka. Adresatem konkursu są opolscy i dolnośląscy gimnazjaliści, których zadaniem jest wybranie jednego spośród trzech  utworów zaproponowanych przez organizatorów, napisanie własnego tekstu piosenki przy zachowaniu oryginalnej treści refrenu oraz nagranie swojej wersji przeboju. Na nagrania czekamy do 7 maja 2017 r. Spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń konkursowe jury wybierze dziesięć najlepszych zespołów, które zaprezentują się na żywo podczas wielkiego finału na scenie Studenckiego Centrum Kultury Uniwersytetu Opolskiego w dniu 2 czerwca 2017 r. Finaliści będą walczyć o miejsca na podium i atrakcyjne nagrody: wyjazdy studyjne do Brukseli oraz udział w profesjonalnych warsztatach wokalnych.

W tegorocznej edycji usłyszymy autorskie wersje następujących przebojów:

  • Gossip – “Move in the Right Direction”

  • Hilary Duff – “Fly”

  • Imagine Dragons – “On Top of the World”

______________________________________________________________________________________________________________________

Kto może wziąć udział w konkursie?

Uczniowie szkół gimnazjalnych z terenu województwa opolskiego i dolnośląskiego.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Krok 1.

Dobierzcie się w  minimalnie 2, a maksymalnie 4-osobowy zespół, a następnie spośród nauczycieli w Waszej szkole wybierzcie swojego opiekuna/opiekunów (maksymalnie dwóch). Zapoznajcie się z REGULAMINEM, który jest zamieszczony poniżej.

Krok 2.

Zgłoście swój udział w konkursie poprzez wysłanie wypełnionego FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO na adres konkurs@jazlowiecka.pl. W odpowiedzi zwrotnej otrzymacie pliki dźwiękowe w wersji instrumentalnej.

Krok 3.

Wybierzcie jeden z przesłanych podkładów muzycznych i napiszcie do niego własny tekst w języku angielskim, zachowując oryginalny refren, zawarty w INSTRUKCJI.

Krok 4.

Nagrajcie własne wykonanie utworu z wykorzystaniem dostarczonego podkładu muzycznego i prześlijcie plik audio lub wideo oraz plik z tekstem Waszych zwrotek na adres: konkurs@jazlowiecka.pl.

Jakie są nagrody?

Laureaci pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca zostaną zaproszeni do udziału w wyjeździe studyjnym do Brukseli oraz wezmą udział w warsztatach wokalnych.

Na zgłoszenia czekamy do 7 maja 2017 r.

zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2019 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności