Spotkaj się z potencjalnym pracodawcą! Już 10 maja VIII Giełda Pracy Uniwersytetu Opolskiego

VIII Giełda Pracy Uniwersytetu Opolskiego odbędzie się pod Patronatem Honorowym Danuty Jazłowieckiej

W środę 10 maja br. na Uniwersytecie Opolskim będzie można spotkać się z największymi i najważniejszymi firmami działającymi w regionie i zapoznać się z ich ofertami pracy, staży czy praktyk. Zachęcamy do wzięcia udziału w VII Giełdzie Pracy Uniwersytetu Opolskiego, którą Danuta Jazłowiecka objęła Patronatem Honorowym.

Giełdę Pracy, która odbędzie się w najbliższą środę organizuje Akademickie Centrum Karier Uniwersytetu Opolskiego. Od rana na studentów i absolwentów czekać będą przedstawiciele najważniejszych firm regionu – w tym liderów na rynkach krajowych i zagranicznych, instytucje rynku pracy oraz stowarzyszenia wspierające przedsiębiorczość. Organizatorzy przygotowali także dziewięć szkoleń o różnorodnej tematyce, na które zapisać się można TUTAJ. Wśród nich znajdą się między innymi szkolenia z metod poszukiwania pracy, Assesment Center czy wskazówki dotyczące rekrutacji do Capgemini.

W ramach tegorocznej Giełdy Pracy Uniwersytetu Opolskiego będzie także można wziąć udział w debacie, w trakcie której poruszone zostaną trzy tematy:

  • Zatrudnienie studentów międzynarodowych na rynku pracy;
  • Jakich kompetencji potrzebuje miasto Opole?
  • Kierunki tradycyjne - co z nimi?

W debacie wezmą udział przedstawiciele Parku Naukowo-Technologicznego, Urzędu Miasta Opola, pracownicy naukowi, studenci.

Szczegółowe informacje znajdują się TUTAJ.

10 maja br. odbędzie się VIII Giełda Pracy Uniwersytetu Opolskiego

 

zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności