Zabytki Unii Europejskiej tegorocznym tematem konkursu „Moja Europa!”

Moja Europa! Zabytki Unii Europejskiej

9 maja to nie tylko Dzień Europy, ale tradycyjnie już data ogłoszenia konkursu plastycznego dla uczniów szkół podstawowych „Moja Europa!”. Tegoroczny temat to Zabytki Unii Europejskiej. Jakie budowle jednoznacznie kojarzą się Wam z UE? Gdzie już byliście, a o podróży dokąd marzycie? Na Wasze prace czekamy do 19 czerwca br.

Europosłanka Danuta Jazłowiecka wraz z partnerem Miejską Biblioteką Publiczną w Opolu, już od pięciu lat zachęcają uczniów szkół podstawowych z całej Opolszczyzny do wzięcia udziału w plastycznym konkursie „Moja Europa!”. Zadaniem uczestników jest przygotowanie pracy przy wykorzystaniu dowolnej techniki plastycznej, przedstawiającej zabytki Unii Europejskiej. Prace uczestników można zgłaszać do jednej z dwóch kategorii wiekowych - pierwsza dla uczniów klas I-III, druga dla uczniów klas IV-VI. Na laureatów (pierwsze trzy miejsca) dwóch kategorii wiekowych czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Pozostali uczestnicy otrzymają zestawy europejskich upominków.

Prace przygotowane zgodnie z wytycznymi podanymi w regulaminie należy dostarczyć do biura Danuty Jazłowieckiej w Opolu (ul. Łangowskiego 1/4) w terminie do 19 czerwca 2017 r. (poniedziałek) do godziny 16.00. Forma wykonania pracy konkursowej jest dowolna, a jej format nie może być mniejszy niż A4, a zarazem większy niż A3. Prosimy pamiętać, że praca musi być jednowymiarowa.

Najciekawsze prace będzie można zobaczyć podczas wystawy w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu. Zwieńczeniem wystawy będzie uroczysty finisaż, w trakcie którego laureatom zostaną wręczone nagrody.

 

UWAGA:

Przed przystąpieniem do konkursu prosimy o wypełnienie FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO  i OŚWIADCZENIA PRAWNEGO OPIEKUNA UCZNIA oraz zapoznanie się z REGULAMINEM KONKURSU. Gotowa praca musi być opatrzona SKRÓCONYM FORMULARZEM, który należy wkleić na odwrocie pracy.

DOCFormularz Zgłoszeniowy Moja Europa 2017
DOCNaklejka na tył pracy (skrócony formularz)
DOCOświadczenie
PDFRegulamin Konkursu

 

Moja Europa! Zabytki Unii Europejskiej 2017

zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2019 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności