Ucz się języków obcych. Ruszyły zapisy na wakacyjne warsztaty "Pokaż Język"!

Ucz się języków obcych od dziś. Ruszają zapisy na wakacyjne warsztaty "Pokaż Język"

Cyklicznie od kilku lat Danuta Jazłowiecka zaprasza na wakacyjne warsztaty językowe. Zajęcia zawsze cieszyły się dużym zainteresowaniem, więc nie mogło ich zabraknąć także w tym roku.

Lekcje będą miały formę warsztatów on-line. Zainteresowani nauką kursanci mogą wybrać język angielski i/lub francuski. Wszyscy, którzy zdecydują się na tę formę zajęć, na swoje skrzynki e-mailowe będą otrzymywali specjalnie przygotowane lekcje. Warsztaty startują w sierpniu, a zapisać się można na nie do 31 lipca br.

Już od dziś swój udział można zgłosić rejestrując się on-line pod adresem: 
www.pokaz-jezyk-warsztaty.konfeo.com
Warsztaty są bezpłatne i trwają przez cały sierpień.

Warsztaty adresowane są zarówno do osób, które rozpoczynają swoją przygodę z językiem, jak i tych nieco bardziej zaawansowanych. W trakcie zajęć zawodowi lektorzy będą kładli nacisk na praktyczne wykorzystanie języka; planowane są m.in. symulacje rozmów w sklepie, hotelu oraz w podróży. Wszyscy uczestnicy zajęć, którzy odeślą w określonym czasie testy sprawdzające postępy w nauce, otrzymają zaświadczenie udziału w warsztatach językowych. 

Letnie warsztaty językowe są najważniejszą częścią flagowego programu Posłanki - "Pokaż Język Jazłowieckiej". "Zainteresowanie warsztatami jest bardzo dużeZ biegiem lat utworzyła się przesympatyczna, nieformalna grupa kursantów, którzy już kilka miesięcy przed wakacjami dopytują się o możliwość zapisu. To cieszy i pokazuje, jak inicjatywy takie jak ta, są w regionie potrzebne" komentuje opolska Europosłanka. 

Serdecznie zapraszamy do udziału! :)

zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2018 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności