Wystawa prac konkursowych Moja Europa, zabytki Unii Europejskiej już do obejrzenia!

Wystawę prac uczniów klas I-III można oglądać do 1 września, kiedy to odbędzie się wręczenie nagród

W dniach od 4 do 15 września br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu można podziwiać wystawę prac plastycznych „Moja Europa” składającą się z ponad 100 prac, uczniów klas IV-VI województwa opolskiego, których motywem przewodnim jest hasło: Zabytki Unii Europejskiej.

Wieża Eiffla, Big Ben, Krzywa  Wieża w Pizie, ale również Wieża Piastowska, czy warszawska syrenka to tylko niektóre z zabytków, które rysowały, malowały, szkicowały i wyklejały dzieci.

Jury składające się z artystów plastyków opolskiej Galerii Sztuki Współczesnej, spośród wszystkich 340 prac wyłoniło zwycięzców dla obu grup wiekowych (informacja o zwycięzcach tutaj).

Wystawę można oglądać w gmachu głównym Miejskiej Biblioteki Publicznej w Opolu, przy ul. Minorytów 4 w godzinach otwarcia placówki. Prace uczniów klas I-III będą do obejrzenia w dniach od 16 sierpnia do 1 września br. Od 4 do 15 września zapraszamy natomiast na wystawę prac uczniów klas IV-VI. Wystawa zakończy się uroczystym finisażem, podczas którego wszyscy laureaci i osoby wyróżnione otrzymają nagrody.

Organizatorem konkursu jest Danuta Jazłowiecka, Posłanka do Parlamentu Europejskiego, a partnerem Miejska Biblioteka Publiczna w Opolu.
 

zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2018 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności