Zapowiedź sesji plenarnej: Brexit, Nagroda im. Sacharowa, podatki

© European Union 2017 - European Parliament

Na sesji plernej w Strasburgu posłowie zajmą się m.in. Brexitem i walką z unikaniem opdatkowania. Przedstawiciele Demokratycznej opozycji w Wenezueli z odbiorą Nagrodę im. Sacharowa.

13 grudnia przedstawiciele demokratycznej opozycji w Wenezeueli odbiorą w Strasburgu Nagrodę im. Sacharowa na rzecz Wolności Myśli. Nagroda przyznawana jest każdego roku wybitnym aktywistom walczącym o prawa człowieka na całym świecie.

Tego samego dnia, tuż przed szczytem UE, posłowie będą dyskutować o postępach w negocjacjach w sprawie Brexit z wiceprzewodniczącym Komisji Europejskiej Fransem Timmermanem i negocjatorem UE ds. Brexit Michelem Barnierem.

Parlament Europejski podda pod głosowanie plenarne zalecenia komisji śledczej ds. panamiskich papierów dotyczące prawidłowego egzekwowania przepisów mających na celu walkę z agresywanym planowaniem podatkowym.dotyczące prawidłowego egzekwowania przepisów mających na celu walkę z agresywanym planowaniem podatkowym.

We wtorek Parlament podejmie decyzję, czy zawetować wniosek Komisji Europejskiej dotyczący dopuszczenia fosforanów w mięsie wykorzystywanym do produkcji kebabu.

© Parlament Europejski, 2017

zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2018 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności