Mikołajkowe spotkanie z młodzieżą z Ozimka

Mikołajkowe spotkanie z młodzieżą z Ozimka

Młodzież z PSP nr 1 w Ozimku przyjechała do Opola aby zadać Danucie Jazłowieckiej nurtujące młodych ludzi pytania – jak wygląda praca w Parlamencie Europejskim i jak wygląda normalne, codzienne życie europosła.

W dniu 11 grudnia 2017 r. na zaproszenie Danuty Jazłowieckiej przyjechała do Opola 16 osobowa grupa uczniów z kółka dziennikarskiego z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Ozimku, aby porozmawiać z opolską europosłanką o tajnikach pracy w Parlamencie Europejskim. Opiekunka grupy - bibliotekarka Grażyna Świercz oraz młodzi dziennikarze mieli mnóstwo pytań dotyczących zarówno obowiązków jakie spoczywają na Pani Poseł ale również prywatnych marzeń i planów. Uczestnicy spotkania zainteresowani byli tym jak wygląda przykładowy dzień z życia europosła, co jest najtrudniejsze w takiej pracy, dlaczego Pani Poseł zdecydowała się na taką właśnie karierę, pytali o komisje w jakich pracuje i tematy, którymi zajmuje się na co dzień. Z drugiej strony chcieli wiedzieć kim chciała zostać gdy była małą dziewczynką, co zabrałaby na bezludną wyspę, w jaki sposób odpoczywa i co najbardziej lubi jeść. Spotkanie miało charakter mikołajkowy, a na jego zakończenie uczestnicy dostali zestawy europejskich upominków.

Mikołajkowe spotkanie z młodzieżą z Ozimka   Mikołajkowe spotkanie z młodzieżą z Ozimka   Mikołajkowe spotkanie z młodzieżą z Ozimka   Mikołajkowe spotkanie z młodzieżą z Ozimka   Mikołajkowe spotkanie z młodzieżą z Ozimka  

zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2018 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności