Pokaż, że potrafisz śpiewać i znasz język angielski, czyli rusza konkurs "Pokaż Język: I know I can"!

Na zgłoszenia czekamy do 15 kwietnia!

Chcecie przeżyć ciekawą przygodę? Lubicie śpiewać? Znacie język angielski? Ten konkurs jest właśnie dla Was! Rusza 7. edycja „Pokaż Język: I know I can”, w którego finale zespoły zaprezentują się na scenie Narodowego Centrum Polskiej Piosenki!

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas siódmych szkół podstawowych lub gimnazjów z terenów województwa dolnośląskiego i opolskiego. Zadaniem uczestników jest dobranie się w minimalnie dwu, a maksymalnie czteroosobowy zespół i wybranie jednej z zaproponowanych przez nas piosenek, a następnie napisanie w języku angielskim tekstów zwrotek z zachowaniem oryginalnego refrenu piosenki. Tekst piosenki musi nawiązywać swoim przesłaniem do hasła „I know I can”. Ze wszystkich nadesłanych zgłoszeń konkursowe jury wybierze 10 najlepszych zespołów pod względem językowym i wokalnym, które wystąpią na nowej scenie Narodowego Centrum Polskiej Piosenki! Główna nagroda w konkursie to udział w wyjeździe studyjnym do Brukseli oraz w profesjonalnych warsztatach wokalnych!

Jakie piosenki są do wyboru?

  • Lost Frequencies & Zonderling – “Crazy”
  • Natasha Bedingfield – “Unwritten”
  • Bob Marley – “Get up, stand up”

Co należy zrobić?

Po pierwsze dobierzcie się w minimalnie dwuosobowy, a maksymalnie czteroosobowy zespół. Wraz z opiekunem zespołu (nauczycielem) zapoznajcie się z REGULAMINEM konkursu. Gdy już wybierzecie, z którą piosenką chcecie się zmierzyć, wypełnijcie FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY i wyślijcie go na adres W odpowiedzi otrzymacie link do pobrania plików dźwiękowych w wersji instrumentalnej oraz instrukcję z podpowiedziami. Po wyborze tonacji podkładu ułóżcie, swoje autorskie teksty zwrotek nawiązujące do przesłania konkursu „I know I can”, a następnie nagrajcie swoje wykonanie i wyślijcie je do nas. Pamiętajcie o zachowaniu oryginalnego refrenu piosenki, zgodnie z tym, który otrzymacie w instrukcji.

Jakie są terminy?

Na nagrania konkursowe czekamy do 15 kwietnia 2018 r. Po sprawdzeniu przez jurorów poprawności językowej i wokalnej, maksymalnie do 27 kwietnia br. ogłosimy zespoły, które zakwalifikują się do finału konkursu, który odbędzie się 14 maja br. w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki.

Jakie są nagrody?

Laureaci pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca zostaną zaproszeni do udziału w wyjeździe studyjnym do Brukseli oraz wezmą udział w warsztatach wokalnych.

 

Patronat nad konkursem "Pokaż Język: I know I can" sprawuje Prezydent Miasta Opola - Arkadiusz Wiśniewski.

 

Aby wziąć udział w konkursie wyślij formularz zgłoszeniowy na adres konkurs@jazlowiecka.pl

 

zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2019 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności