ONE SKY FLAG – fotograficzny konkurs dla dzieci

© European Union 2018 - European Parliament

Konkurs skierowany jest do dzieci w wieku od 9 do 14 roku życia pochodzących z krajów członkowskich Unii Europejskiej i jest bardzo prosty – polega na sfotografowaniu nieba.

Projekt pod nazwą ONE SKY FLAG to inicjatywa, która ma zjednoczyć najmłodszych mieszkańców krajów członkowskich Unii Europejskiej, poprzez symboliczne ukazanie, że pomimo iż jesteśmy mieszkańcami poszczególnych krajów, dzielą nas bariery językowe, kulturowe, czy geograficzne to jesteśmy wielką europejską rodziną żyjącą pod wspólnym niebem.

Spośród wszystkich zgłoszeń wybrane zostanie po jednym z każdego z 28 krajów członkowskich, a finałowe zdjęcia nieba zostaną wydrukowane w postaci flag. Każdy z uczestników, poza zdjęciem nieba, musi wysłać wypełniony kwestionariusz osobowy, ankietę w której dokona autoprezentacji i odpowie na pytanie co sobie wyobraża/ o czym myśli gdy patrzy w niebo oraz ewentualnie swoje selfie. Na zgłoszenia organizatorzy czekają do 2 maja br.

Wszystkie 28 finałowych flag będzie powiewać przed budynkiem Parlamentu Europejskiego w Strasburgu w dniach od 11 czerwca do 6 lipca 2018 r.

Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są na adres e-mail i tam również można zwracać się z dodatkowymi pytaniami oraz na adres pomysłodawcy konkursu europosła Markusa Ferbera

Więcej informacji na temat konkursu.

PDFDokumenty w języku angielskim cz.1
PDFDokumenty w języku angielskim cz.2
PDFDokumenty w języku niemieckim cz.1
PDFDokumenty w języku niemieckim cz.2

 

zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2019 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności