Zabawa, śpiew, przygoda, a to wszystko po angielsku – za nami emocjonujący finał konkursu „Pokaż Język: I know I can”

7. edycję konkursu "Pokaż Język: I know I can" wygrał zespół Forget-Me-Not z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Ząbkowicach Śląskich

Dla blisko 40 uczniów miniony poniedziałek był niezapomnianym przeżyciem – zaśpiewali na profesjonalnej scenie muzycznej Narodowego Centrum Polskiej Piosenki. Ich występy oceniało jury, a na koniec nikt nie wyszedł z pustymi rękami.

Znamy zwycięzców siódmej edycji konkursu „Pokaż Język: I know I can”. Uczestnicy konkursu przeszli przez dwa etapy eliminacji. W pierwszym etapie zadaniem uczestników było napisanie własnych zwrotek w języku angielskim do wybranych przez nas utworów. Ich tekst musiał nieść pozytywne przesłanie i nawiązywać do idei konkursu, czyli „I know I can”. Komisja oceniająca wybrała 10 zespołów, które poradziły sobie najlepiej pod kątem językowym i wokalnym. Finałowa 10. zaprezentowała się na scenie Narodowego Centrum Polskiej Piosenki. Po emocjonujących występach, jury udało się na obrady, a na scenie zaprezentował się utalentowany gitarzysta Jonatan Koźlik, uczeń Technikum Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Opolu, który swoim występem porwał publiczność.

Ze względu na wysoki poziom zespołów jury, oprócz przyznania miejsc na podium, zdecydowało o przyznaniu dodatkowych wyróżnień:
1 miejsce zajął zespół Forget-Me-Not z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Ząbkowicach Śląskich
2 miejsce zajął zespół  Girls&Roses z Publicznej Szkoły Podstawowej w Brzegu
3 miejsce zajął zespół 2GirlsCrew z Zespołu Szkół w Gogolinie
wyróżnienie wokalne otrzymał Zespół Singing Souls z Publicznego Gimnazjum w Mieroszowie
wyróżnienie językowe otrzymał Zespół DK Band z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 3 w Dębskiej Kuźni

W nagrodę laureaci pierwszych trzech miejsc oraz wyróżnienia wokalnego wezmą udział w wyjeździe studyjnym do Brukseli. Dodatkowo zespoły, które zajęły miejsca 1-3 wezmą udział w profesjonalnych warsztatach wokalnych. Zespół DK Band, za wyróżnienie językowe, otrzymał nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz zestaw europejskich gadżetów.
 

zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2019 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności