Konkurs plastyczny „Moja Europa” 2018 rozstrzygnięty. Poznajcie laureatów!

Konkurs plastycznych „Moja Europa” 2018 rozstrzygnięty. Poznajcie laureatów!

Konkurs plastyczny pn. Moja Europa ogłoszony został z okazji Dnia Europy już po raz szósty. Tegoroczna edycja podzielona była na dwie grupy wiekowe i tematyczne. Najmłodsi zaprezentowali bohaterów ponad 40 europejskich bajek, a uczniowie klas IV-VI własne, autorskie komiksy.

Decyzją komisji konkursowej złożonej z artystów plastyków z Galerii Sztuki Współczesnej w Opolu tegorocznymi laureatami zostali:

 

Klasy I-III
Temat: Postać z europejskiej bajki

Miejsce I Sonia Stefańska z PSP w Łubnianach
Miejsce II Patrycja Kwiatkowska z ZSP w Moszczance
Miejsce III Agata Kubiczek z PSP w Malni

 

Klasy IV-VI
Temat: Komiks o Unii Europejskiej

Miejsce I Oskar Leluszko z PSP nr 9 w Opolu
Miejsce II Szymon Garbaczok z PSP w Malni
Miejsce III Michał Gorysz z PSP nr 8 w Opolu

 

Wszystkim Laureatom serdecznie gratulujemy, a pozostałym Uczestnikom oraz ich Opiekunom i Rodzicom dziękujemy za fantastyczne prace, zaangażowanie i udział w tegorocznej edycji konkursu.

Od poniedziałku 13 sierpnia do piątku 7 września 2018r. sto najciekawszych prac wystawionych będzie w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu, przy ul. Minorytów 4. Wystawa zakończy się uroczystym finisażem połączonym z rozdaniem nagród. Na tę uroczystość zapraszamy Państwa w piątek 7 września o godzinie 16.30 do Sali Konferencyjnej MBP. Podczas finisażu laureaci otrzymają nagrody, a pozostali uczestnicy drobne europejskie upominki. Serdecznie zapraszamy!

zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2019 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności