Dialog Obywatelski z udziałem komisarz Elżbiety Bieńkowskiej

Spotkanie z komisarz Bieńkowską już 29 czerwca!

W ramach nowego długoterminowego budżetu UE na lata 2021–2027 Komisja zaproponowała 4 mld euro na projekty, które mają wzmocnić pozycję konsumentów, a także umożliwić europejskim małym i średnim przedsiębiorstwom czerpanie pełnych korzyści ze sprawnie funkcjonującego jednolitego rynku.

Jaka jest przyszłość małych i średnich przedsiębiorstw w UE? Jakie możliwości daje rozwój konkurencyjności i znoszenie barier na rynkach europejskich? 

Tematyce przyszłości jednolitego rynku, przedsiębiorczości i sektorze małych i średnich przedsiębiorstw, będzie poświęcony Dialog Obywatelski z Elżbietą Bieńkowską, komisarz Unii Europejskiej ds. rynku wewnętrznego, przemysłu, przedsiębiorczości oraz małych i średnich przedsiębiorstw oraz Danutą Jazłowiecką, posłanką do Parlamentu Europejskiego, członkinią Komisji Zatrudnienia i Spraw Socjalnych.

Spotkanie poprowadzi Janusz Maćkowiak. 29 czerwca 2018 r. godz. 15:00 Centrum Nauka Biznes Politechniki Opolskiej, ul. Waryńskiego 4 w Opolu.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w dialogu, zachęcamy do szybkiej rejestracji na wydarzenie, gdyż liczba miejsc jest ograniczona.

Prosimy o rejestrację - link rejestracyjny - bit.ly/DialogOpole

Spotkanie jest bezpłatne.

Dialogi obywatelskie to inicjatywa Komisji Europejskiej, mająca na celu rozbudzenie debaty na tematy europejskie. Spotkania w tej formule odbywają się od 2012 roku. Podczas spotkań komisarze oraz przedstawiciele instytucji UE przedstawiają zagadnienia związane z działaniem wspólnoty oraz słuchają głosów, opinii i propozycji obywateli na temat funkcjonowania Unii Europejskiej. Organizatorami wydarzenia jest Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej.

Partnerzy wydarzenia: Biuro Parlamentu Europejskiego we Wrocławiu, Wydział Ekonomii i Zarządzania Politechniki Opolskiej, Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki, Opolska Izba Gospodarcza, Europe Direct Opole, Europe Direct Wroclaw, Europe Direct Katowice, Centrum Dokumentacji Europejskiej w Opolu. 

Patronat medialny: Nowa Trybuna Opolska 

Spotkanie z komisarz Bieńkowską już 29 czerwca!

zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2019 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności