Do you speak English? Parlez-vous français? Zapisz się na darmowe warsztaty językowe!

Zapisy trwają od 2 do 27 lipca. Nie czekaj - zgłoś się już dziś!

Niezmiennie od 2011 roku, co sierpień, Danuta Jazłowiecka zaprasza wszystkich mieszkańców województwa opolskiego i dolnośląskiego do udziału w darmowych wakacyjnych warsztatach językowych.

Lekcje będą miały formę warsztatów on-line, które umożliwiają naukę bez ograniczeń czasowych i konieczności osobistego zjawiania się na zajęciach. Do wyboru jest język angielski i/lub francuski. Wszystkie osoby, które zgłoszą chęć udziału w warsztatach (link do rejestracji poniżej), na swoje skrzynki e-mailowe będą otrzymywali specjalnie przygotowane lekcje. Materiały będą przesyłane dwa razy w tygodniu przez cały miesiąc sierpień. Zapisy na warsztaty trwają od 2 do 27 lipca.

Swój udział można zgłaszać rejestrując się on-line pod adresem: 
pokaz-jezyk-warsztaty-2018.konfeo.com
Warsztaty są bezpłatne.

Projekt adresowany jest do osób, które rozpoczynają naukę języka obcego, a także do tych którzy podstawy mają już opanowane i chcą skorzystać z lekcji na poziomie zaawansowanym. W trakcie zajęć zawodowi lektorzy będą kładli nacisk na praktyczne wykorzystanie języka poprzez symulacje rozmów w sklepach, podróży, wyjście na miasto itp. Wszyscy uczestnicy zajęć, którzy odeślą w określonym czasie testy sprawdzające postępy w nauce, otrzymają dyplom udziału w warsztatach językowych.

Letnie warsztaty językowe są najważniejszą częścią flagowego programu opolskiej europosłanki - "Pokaż Język Jazłowieckiej", w ramach którego realizowane są konkursy "Starcie Tytanów" i "I know I can".

Zapisy trwają od 2 do 27 lipca! Nie czekaj - zgłoś się już dziś!

zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2019 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności