Danuta Jazłowiecka spotkała się z uczestnikami projektu „OPOLSKA MAMA MA MOC”

Książka pt. "Oczami dziecka, mamy i taty" została wydana w ramach akcji "Opolska Mama Ma Moc"

Poniedziałkowe spotkanie, zorganizowane na zaproszenie europosłanki Danuty Jazłowieckiej, odbyło się w niezwykle przyjemnej i bardzo rodzinnej atmosferze. 

Pretekstem do spotkania opolskiej europosłanki z trzynastoma rodzinami była wydana w ramach akcji książka pt. „Oczami dziecka, mamy i taty”, której bohaterami są właśnie te rodziny. Spotkanie było tym bardziej pasjonujące, że każda z rodzin przedstawionych w niniejszej pozycji jest zupełnie różna od pozostałych, zupełnie inaczej doświadczona przez życie. Każda posiada swoje własne, autentyczne historie i problemy.

Lektura w emocjonalny sposób opowiada o prawdziwych, ludzkich przeżyciach i wyborach. Koncentruje się na rodzinnych doświadczeniach, rodzicielstwie i sposobach na przezwyciężanie przeciwności losu.

Publikacja dostarcza ponadto spectrum porad od ekspertów z różnych dziedzin. Znajdziemy w niej m.in. odpowiedź na pytanie jak sprawić, aby dziecko sprawnie zaaklimatyzowało się w przedszkolu lub nowej szkole. Same dzieci również podzieliły się swoimi przemyśleniami oraz potrzebami. 

Poniedziałkowa rozmowa okazała się być niezmiernie owocna i skłaniająca do przemyśleń, ale przede wszystkim pozwoliła podsumować ten jedyny w swoim rodzaju projekt. Z całą pewnością spotkanie na długo zapadnie wszystkim w pamięci, a pozytywny dialog przyniesie wiele obopólnych korzyści.

Danuta Jazłowiecka OMMM 1.jpeg

Danuta Jazłowiecka OMMM 4.jpeg

zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2019 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności