Bartosz Nowoświatłowski, lipiec-sierpień 2018

Letnie praktyki w europoselskim biurze Danuty Jazłowieckiej w Opolu wspominam zdecydowanie na plus. Na dobre wspomnienia składa się na pewno wiele ważnych czynników, natomiast niewątpliwie jednym z najbardziej znaczących jest istniejąca podczas pracy zawsze pozytywna atmosfera.

Co więcej, praktyki na Łangowskiego okazały się być naprawdę ciekawe i praktyczne. Niejednokrotnie miałem podczas nich okazję pracować wraz z całym zespołem przy różnego rodzaju interesujących projektach oraz eventach. Praca w tak dobrych warunkach i w tak świetnym teamie sprawiała, że przychodziłem do biura co dzień pełen motywacji oraz pasji, a do domu wracałem każdego dnia prawdziwie dumny i zadowolony z wykonanej pracy. Do moich codziennych zadań należało również m.in. sporządzanie prasówek oraz tłumaczenie tekstów. Ponadto, zarówno od pracowników biura, w osobie Pani Mai, a także Kasi, Martyny oraz Hani, jak i od samej Pani Poseł otrzymałem podczas stażu garść cennych, zawodowych porad oraz wiadomości.

Bez cienia wątpliwości praktyki spędzone w opolskim biurze europosłanki Danuty Jazłowieckiej były dla mnie czymś nowym. Czymś czego zawsze byłem ciekaw i czymś czego nigdy nie będę żałował.

Szczerze mogę zachęcić do ich odbycia wszystkich jeszcze niezdecydowanych!

zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2019 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności