„Porozmawiajmy o naszych sprawach: Pozycja Polski na świecie” debata z udziałem Bronisława Komorowskiego

„Porozmawiajmy o naszych sprawach: Pozycja Polski na świecie

Jakie jest obecnie znaczenie Polski na świecie? Czy dalej jesteśmy silnym państwem, z którym liczą się unijni i światowi przywódcy? Opolska europosłanka zaprasza na debatę z udziałem Prezydenta Bronisława Komorowskiego.

W ciągu minionych lat zaszły duże zmiany na europejskiej i światowej scenie politycznej. Zmienili się przywódcy i rządy państw, a w związku z tym także niektóre stosunki międzypaństwowe. Sytuacja ta dotyczy również znaczenia Polski na świecie. Czy Polska jest ważnym graczem na europejskiej i światowej arenie? Jaką mamy pozycję? Jak traktują nas sojusznicy? Na te pytania oraz wszystkie nurtujące Państwa zagadnienia odpowiadać będą Bronisław Komorowski, Prezydent RP w latach 2010-2015, Danuta Jazłowiecka, Posłanka do Parlamentu Europejskiego oraz Tomasz Kostuś, Poseł na Sejm RP. Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w dyskusji!

Spotkanie odbędzie się w czwartek 11 października 2018r. o godzinie 17.00 w sali widowiskowej Studenckiego Centrum Kultury przy ul. Katowickiej 95.

Wydarzenie inicjuje cykl spotkań pn. „Porozmawiajmy o naszych sprawach”, z którym opolska europosłanka rusza od października. Już niebawem będziemy informować o kolejnych spotkaniach w ramach tego cyklu.

zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2019 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności