"Pozycja Polski na świecie" - debata z udziałem Bronisława Komorowskiego

11 października 2018 debata z udziałem Prezydenta Bronisława Komorowskiego

11 października 2018 w Studenckim Centrum Kultury na Uniwersytecie Opolskim odbyła się debata z udziałem Prezydenta Bronisława Komorowskiego, Europosłanki Danuty Jazłowieckiej oraz Posła Tomasza Kostusia.

Frekwencja podczas spotkania dopisała, na sali znajdowali się ludzie w różnym przedziale wiekowym, dzięki czemu Pan Prezydent miał możliwość odpowiedzenia na różnorodne pytania wśród nich: Jak Prezydent ocenia nasze bezpieczeństwo?; Jak Pan ocenia stan relacji z Ukrainą i jakie może Pan przekazać rekomendacje na przyszłość?; Dlaczego PO przegrało wybory w 2015?;Jak widzi Pan rolę obywatelskości i dla samorządowców i dla Polski? Pod koniec debaty głos zabrali studenci poruszając dwie kwestie mianowicie koncepcje międzymorza oraz budowę centralnego portu komunikacyjnego. Wydarzenie zainicjowało cykl spotkań z mieszkańcami regionu pt. „Porozmawiajmy o naszych sprawach”.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o naszych sprawach” z udziałem europosła, prof. Jerzego Buzka, liczymy na ciekawą dyskusję. Debata ma charakter otwarty i odbędzie się w dniu 26 października o godzinie 15.45 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu, przy ul. Minorytów 4. Tematem będzie „Czy Polska musi być krajem smogu”.

Spotkanie z udziałem Bronisława Komorowskiego Spotkanie z udziałem Bronisława Komorowskiego Spotkanie z udziałem Bronisława Komorowskiego Spotkanie z udziałem Bronisława Komorowskiego Spotkanie z udziałem Bronisława Komorowskiego „Porozmawiajmy o naszych sprawach” - debata z udziałem Bronisława Komorowskiego „Porozmawiajmy o naszych sprawach” - debata z udziałem Bronisława Komorowskiego „Porozmawiajmy o naszych sprawach” - debata z udziałem Bronisława Komorowskiego „Porozmawiajmy o naszych sprawach” - debata z udziałem Bronisława Komorowskiego „Porozmawiajmy o naszych sprawach” - debata z udziałem Bronisława Komorowskiego „Porozmawiajmy o naszych sprawach” - debata z udziałem Bronisława Komorowskiego

zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2019 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności