Weź udział w konkursie i zrealizuj marzenie! Rusza konkurs „I know I can”

7. edycję konkursu "Pokaż Język: I know I can" wygrał zespół Forget-Me-Not z Publicznego Gimnazjum nr 1 w Ząbkowicach Śląskich

Masz ochotę poczuć się jak wielka gwiazda i zaśpiewać na deskach Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu? Weź udział w konkursie i zrealizuj marzenie! Już po raz 8. opolska europosłanka zaprasza do udziału w konkursie dla utalentowanej muzycznie i językowo młodzieży pod nazwą „Pokaż Język: I know I can”.

Jesteś uczniem siódmej lub ósmej klasy szkoły podstawowej? A może ostatnim rocznikiem gimnazjum? Jeśli dodatkowo kochasz śpiewać, a angielski jest Twoją pasją to mamy konkurs skierowany właśnie do Ciebie. Wybierz jedną z poniższych piosenek, wymyśl treść zwrotek, tak aby pasowały do oryginalnego refrenu i niosły ze sobą przesłanie: I know I can i wygraj wyjazd do Brukseli!

Stwórzcie zespół
W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie zespoły – minimalnie dwu, a maksymalnie czteroosobowe. Wybierzcie opiekuna zespołu (nauczyciela) i wspólnie zapoznajcie się z REGULAMINEM konkursu.  Wybierzcie jedną z poniższych piosenek: 
•    Frank Sinatra “My Way”
•    Nas “I Can”
•    The Script “Superheroes”

A gdy już podejmiecie decyzję, z którą piosenką chcecie się zmierzyć, wypełnijcie FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (doc./pdf) i wyślijcie go na adres: konkurs@jazlowiecka.pl W odpowiedzi otrzymacie link do pobrania plików dźwiękowych w wersji instrumentalnej oraz instrukcję z podpowiedziami. 

Napiszcie tekst
Po wyborze tonacji podkładu ułóżcie, swoje autorskie teksty zwrotek nawiązujące do przesłania konkursu „I know I can”, a następnie nagrajcie swoje wykonanie i wyślijcie je do nas. Pamiętajcie o zachowaniu oryginalnego refrenu piosenki, zgodnie z tym, który otrzymacie w instrukcji.

Pamiętajcie o terminach
Na pliki dźwiękowe czekamy do 27 stycznia 2019 r. (niedziela) do końca dnia. Najpóźniej do 8 lutego 2019 r. dowiecie się, kto zakwalifikował się do finału. Komisja oceniająca wybierze maksymalnie dziesięć zespołów, które zaśpiewają na żywo. Finał konkursu odbędzie się 25 lutego 2019 r. (poniedziałek) na sali kameralnej Narodowego Centrum Polskiej Piosenki przy ul. Piastowskiej 14.

Nagrody
Laureaci pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca zostaną zaproszeni do udziału w wyjeździe studyjnym do Brukseli oraz wezmą udział w warsztatach wokalnych. Na pozostałych uczestników czekać będą europejskie upominki.
 

zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2019 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności