O pracy europosłanki "od kuchni" z uczniami jemielnickiego gimnazjum

Wizyta uczniów z Jemielnicy w biurze opolskiej europosłanki

Jak wygląda praca europosłanki od kuchni, kto jest odpowiedzialny za przygotowywanie konkursów, konferencji czy spotkań z mieszkańcami – tego dowiedzieli się uczniowie z Koła Samorządności Gimnazjum z Jemielnicy.

Odwiedziny w biurze Posłanki do Parlamentu Europejskiego to jeden z punktów, projektu pod nazwą „Jemielnickie Gimnazjum Szkołą Parlamentaryzmu”, który dofinansowany  jest przez Fundację Górażdże. Celem projektu jest poszerzenie wśród uczniów wiedzy na temat samorządności i parlamentaryzmu. W ramach projektu europosłanka Danuta Jazłowiecka odwiedziła uczniów szkoły w październiku br. Tym razem z młodzieżą spotkały się asystentki z opolskiego biura, które opowiedziały jak wygląda praca Pani Poseł w Parlamencie i w regionie. Członkowie Koła Samorządności dowiedzieli się także jakie są obowiązki asystentek, jak wygląda proces organizacji konferencji, konkursów czy spotkań z mieszkańcami. Był też czas na zadawanie pytań i wymienienie się świątecznymi życzeniami.

Wizyta uczniów z Jemielnicy w biurze opolskiej europosłanki   Wizyta uczniów z Jemielnicy w biurze opolskiej europosłanki   Wizyta uczniów z Jemielnicy w biurze opolskiej europosłanki   Wizyta uczniów z Jemielnicy w biurze opolskiej europosłanki

zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2019 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności