Porozmawiajmy o naszych sprawach: „Co z brexitem? Jaka przyszłość Polaków w kraju i w Wielkiej Brytanii?”

Porozmawiajmy o naszych sprawach: „Co z brexitem? Jaka przyszłość Polaków w kraju i w Wielkiej Brytanii?” 1.02.2019r. 17:00

Opolska europosłanka Danuta Jazłowiecka serdecznie zaprasza do udziału w otwartym spotkaniu z cyklu „Porozmawiajmy o naszych sprawach”. Tym razem tematem przewodnim spotkania będzie brexit.

Już w najbliższy piątek 1 lutego o godzinie 17:00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Opolu przy ul. Minorytów 4 o brexicie i jego konsekwencjach będą rozmawiać europosłanka Danuta Jazłowiecka, europosłanka prof. Danuta Hübner oraz poseł na sejm RP Tomasz Kostuś. Spotkanie ma charakter otwarty.

Brexit – czyli chęć wystąpienia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, to jeden z najgorętszych tematów ostatnich miesięcy. Jakie będą konsekwencje tej decyzji? Jaki los czeka Polaków mieszkających w Anglii? Na te pytania oraz wszystkie intersujące Państwa zagadnienia dot. Brexitu postara się odpowiedzieć prof. Danuta Hübner, europoseł która w Parlamencie Europejskim zajmuje się między innymi tematem brexitu oraz sprawami gospodarczymi w krajach członkowskich UE. Gorąco zachęcamy do aktywnego uczestnictwa w spotkaniu.

zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2019 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności