1%, który może tak wiele

Podaruj 1% siebie dzieciom

Przekazując 1% podatku dochodowego na wybraną organizację pożytku publicznego, możemy w łatwy sposób nieść pomoc tym, którzy jej bardzo potrzebują. Na terenie województwa opolskiego działa wiele stowarzyszeń i fundacji, których celem jest pomaganie innym, jednak aby móc dobrze funkcjonować, potrzebują one naszego wsparcia. Posłanka Danuta Jazłowiecka, niezmiennie jak co roku, rekomenduje trzy opolskie fundacje opiekujące się chorymi dziećmi.

Są to: 
•    Fundacja Domowe Hospicjum dla Dzieci,
•    Fundacja DOM Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym,
•    Fundacja Na Rzecz Rozwoju Hipoterapii „Konie–Dzieciom".

Od tego roku dostępna jest usługa „Twój E-PIT 2019”, dzięki której to urząd wypełnia za nas rozliczenie za 2018 rok. Rozliczenie zostało przygotowane bezpłatnie i automatycznie na podstawie danych zgromadzonych z wcześniejszych rozliczeń. Z usługi "e-PIT 2019" można skorzystać na Portalu Podatkowym Ministerstwa Finansów — podatki.gov.pl.

Rozliczenia PIT-37 i PIT-38 na platformie "Twój e-PIT 2019" dostępne będą do 30 kwietnia. Aby się rozliczyć, każdy podatnik ma do wyboru trzy drogi: samodzielnie przez Internet, poprzez program "Twój e-PIT" lub składając formularz w wersji papierowej w urzędzie skarbowym.

Przekaż 1% podatku na jedną z opolskich organizacji pomagających dzieciom

Źródło: www.mf.gov.pl, money.pl

zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności