4Reasons z Opola, Double A Crew & More z Borowa i L. O. S. T. z Opola – to właśnie te zespoły pojadą do Brukseli!

4Reasons z Opola, Double A Crew & More z Borowa i L. O. S. T. z Opola – to właśnie te zespoły pojadą do Brukseli!

12 zespołów stoczyło bardzo wyrównaną walkę o podium i nagrody w ósmej edycji językowo – wokalnego konkursu pn. „Pokaż Język: I know I can” w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki!

W miniony poniedziałek 25 lutego br. na scenie Narodowego Centrum Polskiej Piosenki w Opolu dwanaście zespołów z Opolszczyzny i Dolnego Śląska zaprezentowało swoje językowe, wokalne i taneczne talenty walcząc o wyjazd studyjny do Parlamentu Europejskiego w Brukseli oraz profesjonalne warsztaty wokalne.

Poziom konkursu był bardzo wysoki. Jury po ponad półgodzinnych, burzliwych obradach zdecydowało się przyznać ex aequo dwa pierwsze miejsca, miejsce drugie oraz wyróżnienie. Poznajcie najlepszych:

Miejsce 1

  • zespół 4Reasons z PG 10 w Opolu w składzie: Julia Rohrich, Aleksandra Segin, Natalia Zapart, Maria Zuber, pod opieką Pani Agnieszki Bączkowskiej

oraz

  • zespół Double A Crew & More z ZSP w Borowie w składzie: Agnieszka Szydło, Aleksandra Szydło, pod opieką Pani Larysy Antoniuk oraz Pawła Ożgi

Miejsce 2

  • zespół L. O. S. T. z PG 10 w Opolu w składzie: Natalia Lechowicz, Magdalena Czekaj, Joanna Kuniec, pod opieką Katarzyny Kotlińskiej

Wyróżnienie

  • zespół Unpredictable4 z PSP im. Powstańców Śląskich w Zębowicach w składzie: Katarzyna Niemiec, Julianna Jendrzej, Laura Okiewka, Kamila Kubiciel, pod opieką Pani Agnieszki Gadek.

 

Wszystkim Uczestnikom oraz ich Opiekunom jeszcze raz serdecznie gratulujemy pomysłowości, kreatywności oraz talentu i dziękujemy za udział w konkursie!

zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności