Wesolych_Swiat_slider.jpeg Spotkanie przy kawie w Wałbrzychu, źródło: https://www.facebook.com/mrzyglocka Miłe zakończenie spotkania z Zespole Szkół w Niemodlinie Danuta Jazłowiecka, Posłanka do Parlamentu Europejskiego © European Union 2014 - EP
 • Radosnych Świąt Wielkanocnych!

  Dzieląc się radością Świąt Wielkanocnych, życzę ciepłych, pełnych radosnej nadziei spotkań z najbliższymi...

 • W Głogowie, Wałbrzychu i Świdnicy podsumowali dekadę!

  W ostatnich tygodniach Danuta Jazłowiecka gościła w Głogowie, Wałbrzychu i Świdnicy, gdzie dokonała podsumowania członkostwa Polski w Unii Europejskiej. 

 • Dekada w Unii oczami uczniów z Niemodlina, Opola i Nysy

  W ostatnich tygodniach Danuta Jazłowiecka spotkała się uczniami kilku opolskich szkół, aby dokonać bilansu członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Na zaproszenie nauczycieli i uczniów gościła w Zespole Szkół w Niemodlinie, Liceum Ogólnoktszałcącym nr I w Opolu oraz w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Nysie. 

 • Delegowanie pracowników: PE poparł dyrektywę wdrożeniową

  Parlament Europejski przyjął dziś (znaczną większością głosów) porozumienie ws. dyrektywy wdrożeniowej dotyczącej delegowania pracowników. Tekst kompromisowy, wypracowany wspólnie przez Parlament Europejski, Radę UE oraz Komisję Europejską, poprawi ochronę praw pracowników delegowanych oraz zapewni firmom jasność prawną umożliwiając im korzystanie ze Wspólnego Rynku.

 • Delegowanie pracowników - zapoznaj się z polską wersją projektu dyrektywy

  W tym tygodniu Parlament Europejski zagłosuje w Strasburgu nad dyrektywą ws. delegowania pracowników. Warto zapoznać się z polską wersją tekstu, który zostanie poddany głosowaniu. 

Wiadomości z Brukseli
Wiadomości z kraju i regionu
zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2014 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności