© European Union 2014 - European Parliament © Inicjatywa Mobilności Pracy Danuta Jazłowiecka w tym roku Barbórkę świętowała z górnikami w Lubinie Wręczenie nagród w konkursie Lady D. w 2012 r.
Źródło: Sejm RP © European Union 2014 - European Parliament
 • Ostatnia w 2014 roku sesja plenarna Parlamentu Europejskiego

  Grudniowa sesja plenarna przebiega pod hasłem programu prac Komisji i budżetu na 2015, pomocy dla Fiat Auto Poland, Nagrody Filmowej LUX oraz umowy stowarzyszeniowej z Gruzją.

 • Nasza praca nad dyrektywą była pionierska

  Rozmowa z europosłanką Danutą Jazłowiecką rozpoczynająca cykl pt.: „Trzy razy o delegowaniu” na portalu internetowym Inicjatywy Mobilności Pracy. W jego ramach dr Marek Benio – wiceprezes Inicjatywy spotka się z ważnymi postaciami związanymi ze środowiskiem mobilności pracy. 

 • Danuta Jazłowiecka z wizytą w Lubinie

  W dniu 3 grudnia 2014 roku Posłanka do Parlamentu Europejskiego Danuta Jazłowiecka uczestniczyła w Centralnych Obchodach Barbórkowych organizowanych przez KGHM Polska Miedz S.A. w Lubinie. 

 • Konkurs "Lady D" im. Krystyny Bochenek

  W dniu dzisiejszym ruszyła kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu "Lady D." im. Krystyny Bochenek. Celem konkursu jest uhonorowanie kobiet, które pomimo niepełnosprawności wnoszą istotny wkład w różne dziedziny życia społecznego, a także promowanie reprezentowanych przez nie życiowych postaw. Konkurs organizowany jest od roku 2002 przez Parlamentarny Zespół ds. Osób Niepełnosprawnych oraz Parlamentarną Grupę Kobiet z Sejmu RP.  

 • 315 miliardów euro inwestycji na pobudzenie unijnej gospodarki

  Przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker zapowiedział utworzenie nowego funduszu na rzecz strategicznych inwestycji UE. Co najmniej 315 miliardów euro w ciągu najbliższych trzech lat ma dodać skrzydeł gospodarce Unii Europejskiej. 

Wiadomości z Brukseli
Wiadomości z kraju i regionu
zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2014 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności