© Unia Europejska, PE Uwaga! Prace konkursowe przyjmowane będą do 18 września 2015 r.! Z dniem 1 lipca 2015 roku Luksemburg przejmuje prezydencję w Radzie Unii Europejskiej. Jest to już kolejne przewodnictwo Luksemburga w RUE - do tej pory było ich kilkanaście, ostatnie w 2005 r. ©BELGA/-DPA/KJ_Hildenbrand Po raz kolejny Danuta Jazłowiecka zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach językowych
 • Pracowity tydzień w Parlamencie Europejskim

  Dziś rozpoczyna się kolejna sesja plenarna w Parlamencie Europejskim, która potrwa do 9 lipca. 

 • Konkurs z okazji 70-lecia miasta Wałbrzycha!

  Jesteś mieszkańcem Wałbrzycha lub powiatu wałbrzyskiego? Chcesz wyjechać do Parlamentu Europejskiego w Brukseli? Masz taką możliwość! Wystarczy wziąć udział w konkursie, który Danuta Jazłowiecka, Posłanka do Parlamentu Europejskiego objęła patronatem honorowym.

 • Od dzisiaj Radzie UE przewodniczy Luksemburg!

  Z dniem 1 lipca 2015 roku Luksemburg przejmuje prezydencję w Radzie Unii Europejskiej. Jest to już kolejne przewodnictwo Luksemburga w RUE - do tej pory było ich kilkanaście, ostatnie w 2005 r.

   

 • Koniec z opłatami roamingowymi od czerwca 2017 roku

  Dzisiaj wczesnym porankiem Rada UE osiągnęła porozumienie z Parlamentem Europejskim w sprawie nowych reguł dotyczących zniesienia opłat roamingowych i zabezpieczeń swobodnego dostępu do internetu.  

 • W wakacje ucz się języków z Europosłanką

  Danuta Jazłowiecka po raz kolejny zaprasza do udziału w bezpłatnych warsztatach z języka angielskiego, prowadzonych w pięciu opolskich miastach przez cały miesiąc.

Wiadomości z Brukseli
Wiadomości z kraju i regionu
zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2015 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności