Wśród nagród, poza wyjazdem do Parlamentu Europejskiego, jest udział w prawdziwych warsztatach aktorskich prowadzonych przez profesjonalistów z Teatru Lalki i Aktora. Fundacja Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu © Komisja Europejska 2014 Źródło: © Parlament Europejski 2014 polityka_miejska_slider.jpeg
 • Odkryj Szekspira i wyjedź do Parlamentu Europejskiego!

  Znasz dobrze język angielski? Twoją pasją jest teatr? Zbierz grupę 4 osób i weź udział w drugiej edycji konkursu "Pokaż Język: Odkryj Szekspira" organizowanego przez europosłankę Danutę Jazłowiecką i Opolski Teatr Lalki i Aktora.

 • Pierwszy Bal Charytatywny "Dom dla Serc"

  Fundacja Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu zaprasza na Pierwszy Bal Charytatwny "Dom dla Serc", który dobędzie się 22 listopada w sali domEXPO.

 • Mamy nową Komisję Europejską!

  22 października 2014 roku eurodeputowani większością głosów zaakceptowali nowe kolegium 27 komisarzy, które przedstawił Przewodniczący-elekt Jean-Claude Juncker. Członkowie Parlamentu Europejskiego poparli skład Komisji Europejskiej 423 głosami za, przy 209 głosach przeciw i 67 osobach wstrzymujących się od głosu.

 • Denis Mukwege laureatem Nagrody Sacharowa 2014!

  Ginekolog z Demokratycznej Republiki Konga - Denis Mukwege został laureatem tegorocznej, parlamentarnej Nagrody im. Sacharowa na rzecz wolności myśli. Decyzję podjął we wtorek, 21 października przewodniczący Parlamentu Europejskiego Martin Schulz i liderzy grup politycznych. Lekarz odbierze wyróżnienie podczas uroczystej ceremonii 26 listopada w Strasburgu.

 • Konferencja pn. „Polityka miejska w perspektywie do 2020 r."

  W dniu 13 października br. w Prószkowie odbyła się konferencja pn. „Polityka miejska w perspektywie do 2020 r.”, której organizatorami byli Danuta Jazłowiecka i Stowarzyszenie Aglomeracja Opolska. Gościem specjalnym był Jan Olbrycht, Poseł do Parlamentu Europejskiego i specjalista od polityki regionalnej. 

Wiadomości z Brukseli
Wiadomości z kraju i regionu
zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2014 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności