Warsztaty dla finalistów konkursu Pokaż Język: Odkryj Szkespira ppe.jpeg Posłanka Danuta Jazłowiecka, niezmiennie jak co roku, rekomenduje trzy opolskie fundacje opiekujące się chorymi dziećmi. Z plakatu wydarzenia ⓒ II Ogólnopolskie Forum Gospodarcze Trwają rozmowy na temat ruchu wizowego dla Turcji © Sputniknews
 • Młodzi aktorzy szlifowali warsztat pod okiem profesjonalistki

  25 kwietnia br. w Opolskim Teatrze Lalki i Aktora odbyły się warsztaty teatralne dla finalistów konkursu „Pokaż Język: Odkryj Szekspira”. 

 • Najnowszy numer newslettera Delegacji PO-PSL w Parlamencie Europejskim

  Ukazało się najnowsze wydanie Newslettera Delegacji PO-PSL. W nim m.in. możliwych zmianach w zasadach delegowania pracowników za granicę w celu świadczenia usług, wizycie Przewodniczącego Grzegorza Schetyny w Brukseli.

 • Ostatni tydzień na pomoc potrzebującym 1 procentem

  Przed nami jeszcze tylko tydzień na rozliczenie się z fiskusem. Do 30 kwietnia Urzędy Skarbowe czekają na deklaracje podatkowe, w których oprócz złożenia niezbędnych danych możemy również przekazać jeden procent podatku dochodowego na organizacje pożytku publicznego. Niczego nie tracąc możemy nieść pomoc tym, którzy jej bardzo potrzebują. 

 • II Ogólnopolskie Forum Gospodarcze

  Jeśli jesteś młodym przedsiębiorcą, planujesz założyć własną działalność, lub po prostu interesujesz się tematem gospodarki i chciałbyś poznać innowacyjne rozwiązania to 27 kwietnia koniecznie odwiedź Studenckie Centrum Kultury w Opolu

 • W tym tygodniu w PE: liberalizacja ruchu wizowego z Turcją, kontrola posiadania broni

  W tym tygodniu posłowie pracują w komisjach parlamentarnych - Komisja Wolności Obywatelskich (LIBE) zajmie się działaniami podjętymi przez Turcję, by sprostać wymogom ruchu bezwizowego z Unią Europejską. W Komisji LIBE odbędzie się także debata z przedstawicielami Europolu dotycząca niepokojących doniesień o tysiącach dzieci migrantów zaginionych w Europie. Ponadto w Komisji Rynku Wewnętrznego (IMCO) odbędzie się pierwsza prezentacja prpozycji zmian w dyrektywie o kontroli posiadania broni.

Wiadomości z Brukseli
Wiadomości z kraju i regionu
zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2016 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności