fot. Biuro Danuty Jazłowieckiej Poszukiwany, poszukiwana - zapraszamy do współpracy z biurem Posłanki Danuty Jazłowieckiej. © Parlament Europejski, 2016; laureaci z 2015 r. w Parlamencie Europejskim w Brukseli Sesja Plenarna Parlamentu Europejskiego Napisz list w języku angielskim na jedną stronę A4 (maksymalnie 4200 znaków) i przekonaj opolską Europosłankę, że to właśnie Ty jesteś osobą, która powinna odbyć miesięczny staż w jej biurze poselskim.
 • Rusza 5. edycja konkursu "I know I can"!

  Ruszyła 5. edycja konkursu muzycznego "I know I can", w którym można wygrać wyjazd do do Parlamentu Europejskiego oraz udział w warsztatach wokalnych. Konkurs adresowany jest do gimnazjalistów z Opolszczyzny i Dolnego Śląska. 

 • Poszukiwany, poszukiwana! Odbądź wolontariat w biurze Europosłanki i zdobądź doświadczenie!

  Wszystkich absolwentów i studentów, bez względu na kierunek studiów, zapraszamy do współpracy z biurem Posłanki Danuty Jazłowieckiej. Dołączcie do grona jej opolskiego zespołu i zdobywajcie cenne doświadczenie zawodowe.

 • Trwa nabór do 9. edycji konkursu o Europejską Nagrodę Młodzieżową im. Karola Wielkiego!

  Masz skończone 16 lat, ale nie więcej niż 30? Interesujesz się tematyką Unii Europejskiej? W ciągu ostatnich 12 miesięcy zorganizowałeś przedsięwzięcie mające na celu promocję integracji i wzorców postępowania wśród młodych ludzi? Dowiedz się, jak poprawnie wypełnić wniosek i wyślij zgłoszenie. Masz czas do 15 lutego 2016, a nagroda jest bardzo atrakcyjna!

 • Lutowa sesja plenarna Parlamentu Europejskiego

  Opodatkowanie przedsiębiorstw, kryzys migracyjny, przyszłość strefy Schengen, zero tolerancji dla przemocy dla kobiet – to tylko niektóre tematy rozpoczynającej się właśnie w Strasburgu sesji plenarnej Parlamentu Europejskiego. 

 • Parlament czeka na Ciebie! Napisz list i wygraj staż!

  Zapraszamy do udziału w konkursie pn. „List do Brukseli”, w którym nagrodą jest staż w Parlamencie Europejskim. Wykorzystaj tę okazję i zdobądź doświadczenie w pracy w jednej z najważniejszych instytucji unijnych!

Wiadomości z Brukseli
Wiadomości z kraju i regionu
zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2016 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności