Konkurs Zakochanej Piosenki w Brzegu

Zapraszamy do Brzeskiego Centrum Kultury!

14 marca br. w Brzeskim Centrum Kultury odbędzie się II Wojewódzki Konkurs Zakochanej Piosenki Osób Niepełnosprawnych pt. Mam Prawo Kochać organizowany przez Zespół Szkół Specjalnych w Brzegu.

Pierwsza edycja Konkursu zgromadziła 75 wykonawców z województwa opolskiego, natomiast w tym roku na scenie Centrum Kultury wystąpi aż 95 wykonawców. Celem imprezy jest zintegrowanie uczniów szkół specjalnych i uczestników warsztatów terapii zajęciowej oraz umożliwienie im zaprezentowania zamiłowania do muzyki przed szerszą publicznością. Uczniowie wzbogacają  swoje występy pokazami tanecznymi oraz instrumentalnymi, przez co tworzą wspaniałą i wzruszającą atmosferę. Organizatorzy zapewniają, że żaden  uczestników nie wyjedzie z pustymi rękami – dla każdego zostały przygotowane upominki.

II Wojewódzki Konkurs Zakochanej Piosenki pt. Mam Prawo Kochać

II Wojewódzki Konkurs Zakochanej Piosenki Osób Niepełnosprawnych jest wydarzeniem otwartym i odbędzie się w dniu 14 marca br. (piątek) w Brzeskim Centrum Kultury w godzinach od 9:00 do 15:00, a patronat nad Konkursem sprawuje Danuta Jazłowiecka. 

zobacz wszystkie
Projekt i realizacja:
© 2011-2020 netkoncept.com - skycms
Polityka prywatności